sobota 7. července 2018

Knižní přírůstky (14)

Share it Please


Hezké odpoledne milí čtenáři.

Ještě vám dlužím pár přírůstků za měsíc červen, mezi nimiž jsou mimo jiné i recenzní výtisky z nakladatelství Slovart. Na jaké recenze se tedy můžete těšit?

Nejprve edice BOOKLAB. Z té mi přišly dvě knihy. První z nich je závěrečná trilogie inspirována seriálem Class ze světa Doctora Who s názvem Kamenný dům. Celkem jsem zvědavá, jak se autorce A.K. Benedict povedlo sérii zakončit. Druhá kniha se jmenuje Dej mi své jméno a napsal ji André Aciman. Nejedná se o žádnou novinku, kniha byla vydána v originále již v roce 2007. Minulý rok byl natočen stejnojmenný film, který získal několik ocenění, včetně Oscara za nejlepší adaptovaný scénář.
Dále mě z nakladatelství Slovart zaujala kniha Horké mléko, kterou napsala Deborah Levy, od níž jsem však ještě nic nečetla. Knížka je celkem útlá, takže si myslím, že půjde o časově méně náročnější čtení.
No a samozřejmě v mé knihovně nesměla chybět nejnovější kniha Dominika Dána Cigaretka na dva tahy. Na tu se těším opravdu hodně.
Pak tu mám pár kousků z bazárků, kde jsem zase nemohla odolat. Asi bych se měla už jít léčit. Nejprve jsem dostala chuť dát si něco od Agathy Christie. Líbí se mi nové kabátky, které vydává Knižní klub a hned jsem si koupila úplně první dva případy s Herculem Poirotem - Záhada na zámku Styles a Vražda na golfovém hřišti.
Poslední bazárkovou knihou měsíce června se stala kniha Lindy Castillo Ztracené děti. Na konci července bude vycházet pátý díl, takže jsem ráda, že už mám doma všechny předchozí. Akorát přečtený mám zatím jen první.
A úplně poslední knihou měsíce června je recenzní výtisk z nakladatelství Grada Normálně jiní od autorky Tammy Robinson, který máte už mnozí z vás přečtený. Kniha je srovnávána s knihami Než jsem tě poznala a Hvězdy nám nepřály. Než jsem tě poznala jsem četla před časem a moc se mi líbila, Hvězdy nám nepřály jsem viděla jen zfilmované a knihu číst neplánuji. Ale určitou představu o Normálně jiní mám. Tak uvidíme, jaká nakonec bude.
Konečně mohu uzavřít červnové přírůstky a těšit se, jaké knížky mi přinese červenec :-)

10 komentářů:

 1. Přeji ať se ti všechny knihy líbí ;)
  A měj se prima ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! A ty se měj taky hezky (v rámci možnosti - tipuju, že už jsi asi zpět z dovči) :-)

   Vymazat
 2. Super přírůstky :-) Určitě si ke knize Normálně jiní nezapomeň nachystat kapesníky :-) Myslím, že jsou potřeba, alespoň já je potřebovala :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) A díky za tip, už jsem dlouho u knížky nebrečela :D

   Vymazat
 3. Moc pěkné kousky :) Normálně jiní už mám přečtené a je to povedená knížka :) Tak přeji hezké čtení i tobě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Mám v plánu ji přečíst ještě v červenci a dost jsem na ni natěšená :-)

   Vymazat
 4. Ke knihám gratuluju, užij si jejich čtení. :))

  OdpovědětVymazat
 5. Normálně jiní jsem právě dočetla a dost se mi líbila. Je hodně živá, radostná, ale i smutná. Budu zvědavá, co na ni řekneš, já sama recenzi chystám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ráda slyším. Chystám se na ní v nejbližší době :-) Recenzi si pak určitě přečtu :-))

   Vymazat

Děkuji moc za komentáře.

Pravidelná spolupráce

Pravidelná spolupráce

Jednorázová spolupráce

Jednorázová spolupráce

Kde mě najdete

CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy