pátek 30. března 2018

Dubnová Foto Výzva

Share it Please

Ahoj Všem!! Zdraví vás Mermaidka a Marcela.


Vítáme vás u úvodního článku pro instagramovou foto-výzvu. 
Článek bude tentokrát hodně nevšední, jelikož jsme se na něm podílely dvě - Mermaidka (z Mermaidího čtecího koutku) a Marcela.

Mermaidce koloval v hlavě nápad na knižní foto-výzvu už během ledna. Inspirovaná již dvěma podobnými výzvami. Jedna proběhla v létě a vytvořila ji​ Zvrhlá Narciska (+ instagramový účet​). Druhou uskutečnila v listopadu​ Kristýnka​ (+ instagramový​ účet​). 


Mermaidka k výzvě říká:
"Myslím si, že podobných výzev není nikdy dost, a​ přicházející jaro na takovou výzvu přímo láká. Lákalo sice hodně, ale nedařilo se mi vymyslet dost témat, proto jsem oslovila Marcelku, jestli by se nechtěla připojit a neměla nějaké nápady! A ona měla! :-)"

Marcela k výzvě říká:
"O Mermaidiném nápadu jsem neměla ani tušení. Před necelými dvěma týdny mě oslovila, zda bych se nechtěla podílet na Dubnové Foto Výzvě. Přiznám se, že jsem ze začátku celkem váhala, nepovažuji se v tomto ohledu za moc kreativní, ale nakonec jsem souhlasila. Myslím, že je to skvělý nápad. Předchozí letní i listopadovou výzvu jsem s nadšením plnila a na tuto se už moc těším."


Daly jsme takříkajíc "hlavy dohromady" a vzniklo 30 krásných témat. Některá jsou všeobecná, z jiných přímo dýchá jaro a dubnová (​aprílová) atmosféra. 

Do výzvy se můžete pustit na svých instagramových účtech, facebooku nebo jen formou článku na svém blogu. Ve výzvě nejde o to za každou cenu splnit všech třicet témat. Je tvořena pro zábavu! Je pouze na vaší volbě a hlavně chuti, zda se zapojíte u všech témat, nebo jen u těch, která vás něčím zaujmou. ;-) Ale pokud se zapojíte, nezapomeňte uvést​ hashtag #knizniduben nebo #aprilvknihach (ale klidně i oba). Pokud budete mít chuť nás označit, samozřejmě se nebráníme a budeme rády - stačí u fotek použít​ označení​: 

@zaostrenonaknihy​ a ​@mermaidka86​ (na facebooku @umermaidky).    


   

Doufáme, že si jarní výzvu užijete, a že vás bude bavit. :-)) 
V NEDĚLI začínáme :-) 
Těšíme se na vaše fotky! 


Přejeme hezké jarní dny,
Vaše Mermaidka a Marcela.

5 komentářů:

 1. Témata ve fotovýzvě se mi moc líbí. Jediné, s čím mám trošku problém je, že neumím úplně fotit a nemám ten blogový facebook, kde bych zveřejnila vytvořené fotečky. :D možná to ještě doženu, fb vytvořím a zapojím se... ale možná až do nějaké další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsme rády, že se ti témata líbí :-) Z toho, že neumíš moc fotit, si nic nedělej, jsem na tom podobně. Navíc fotím jen mobilem, takže fotky nikdy nebudou dokonalé. Určitě se pokus, aby ses mohla zapojit, s Mermaidkou tvé fotky moc rády uvidíme :-)

   Vymazat
 2. Tak jako u Mermaidky, i tobě přeji spoustu úžasných nápadů na fotky :) Výzva se mi moc líbí, je pěkně kreativní. Ale já sama na ni nemám odvahu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme :-) Ale je to škoda, že se nepřipojíš, na tvé fotky bych byla hodně zvědavá :-)

   Vymazat
 3. To vypadá moc hezky. Škoda, že jsem si toho všimla až teď. Kdyby jste někdy něco podobného pořádali i v budoucnu. Ráda se s blogem přidám :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentáře.

Pravidelná spolupráce

Pravidelná spolupráce

Jednorázová spolupráce

Jednorázová spolupráce

Kde mě najdete

CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy