úterý 19. prosince 2017

Knižní přírůstky (32)

Share it Please


Hezké odpoledne milí čtenáři.Po delší době mám pro vás pár nových přírůstků. Tentokrát se jedná o recenzní výtisky a jednu výhru, kterou jsem získala v soutěži u Hanky na blogu Hanka the Bookworm. Hance ještě jednou moc děkuji.


Na začátku vám představím recenzní výtisky, které mi poslala samotná autorka. Už jsem se o nich sice zmiňovala na facebookové stránce, ale pro pořádek je dávám i sem, i přesto, že ještě spadají do listopadových přírůstků.
Jak už jsem se tedy zmiňovala, nedávno mě oslovila samotná autorka Věra Kadlecová s nabídkou, zda bych pro ni nesepsala recenze na její dvě knížky Panenka a Vina. S nadšením jsem souhlasila. Panenku mám rozečtenou a jsem zvědavá, jak se osud Evy bude vyvíjet dál.
K vědě jsem měla vždy blízko Lucie Horská prostřednictvím nakladatelství Jota nabídla tuto knihu k recenzi, ihned jsem si o ni napsala a měla štěstí. Tesla - Génius, který zkrotil elektřinu od Davida J. Kenta je sice populárně naučnou literaturou, ale moc krásně zpracovanou. Listy jsou z křídového papíru a knížka je bohatá na ilustrace a fotografie.


Nedávno jsem si vyzvedla další recenzní výtisk, tentokrát od nakladatelství Omega, kde se mi opět podařil vyhrát jeden recenzní konkurz. Sedmé dítě od Erika Valeura mě překvapilo počtem stran. Nejedná se o žádného hubeňoura, počet stran je něco málo přes 800. Anotace slibuje zajímavý thriller ze severu, tak se moc těším.
Jako poslední vám chci představit onu zmiňovanou výhru. Jedná se o Mysterium Tremendum autora Sebastiana Rainera. Z knížky mám ohromnou radost, neboť ji mám už delší dobu na seznamu, a to zejména proto, že se příběh odehrává v Beskydech, na které mám za jasného počasí krásný výhled z okna. Navíc se jedná o mnou vyhledávaný žánr, takže tato kniha je i z toho hlediska jasná volba.
Ještě jsem si objednala pár knížek z Levných knih, ale ty si nechám jako dárek pod stromečkem, takže po vánocích očekávejte mega obří přírůstky 😀.


Jaké jsou vaše nejnovější přírůstky, případně která kniha vám udělala největší radost?

6 komentářů:

 1. Knihy vyzerajú skvele, zaujala ma kniha o Teslovi, keďže priateľ sa dosť zaujíma nielen o Teslu ale celkovo o toto odvetvie, možno mu knihu kúpim :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli má rád Teslu, určitě knížka bude správnou volbou. Ještě jsem ji sice nečetla, ale dost si od ní slibuju :-)

   Vymazat
 2. Ke knihám gratuluju, vypadají dobře. Zaujala mě kniha Sedmé dítě a Tesla. :) Užij si čtení, budu se těšit na recenze. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, myslím, že to bude parádní čtení, ať už každé úplně jiné :-)

   Vymazat
 3. Ty jo, Tesla vypadá úžasně zpracovaně, jdujiomrknout víc, to by mohlo být něco pro mě i pro přítele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá skvěle :-) Zkus knížku omrknout někde v knihkupectví, jestli budeš mít možnost :-)

   Vymazat

Děkuji moc za komentáře.

Pravidelná spolupráce

Pravidelná spolupráce

Jednorázová spolupráce

Jednorázová spolupráce

Kde mě najdete

CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy