středa 20. září 2017

Knižní přírůstky (26)

Share it Please


Hezké odpoledne milí čtenáři.


Neuplynulo mnoho času a opět se mi tu sešly nějaké přírůstky. Výhra, recenzní výtisk, nákup i výměna. No prostě od každého něco. Největší radost mám nejspíš z knižní výměny. Obě knihy jsem si přála už dlouho a jsem moc ráda, že se ke mě dostaly zrovna touto cestou. Nebudeme se zdržovat a jdeme na to!

Noční dravec od Adama Brookese je nečekanou výhrou, již se mi podařilo získat s nakladatelstvím Zlín na jejich facebookových stránkách. Jedná se o špionážní thriller odehrávající se z velké části v Číně a myslím si, že půjde o zajímavé čtení.
Pak tu mám jeden recenzní výtisk od nakladatelství Jota, které nabídlo zajímavou knihu s válečnou tématikou Přes krvavé řeky týkající se československého odboje. Už dlouho jsem nečetla žádnou podobnou knihu a ráda si opět trochu rozšířím obzory.
Další tři knihy (Žena v kleci, Marco, Nesmírný) jsem si objednala přímo u nakladatelství Host. Mají tam teď skvělou akci na knihy Jussiho Adlera-Oslena k příležitosti vydání jeho nové knihy Selfies, která vyjde na konci října, a proto si můžete předchozí případy Oddělení Q zakoupit za poloviční cenu. Akce trvá do konce listopadu a pokud vám (stejně jako mně) ještě nějaké autorovy knihy doma chybí, neváhejte. Na příští měsíc mám naplánováno dokoupit si Zabijáky a Složku 64. Nechtěla jsem vše nakupovat najednou, protože mám omezený rozpočet a co kdyby se ještě do té doby vyskytla nějaká akce někde jinde. Však to znáte 😅.


No a nakonec tu mám jednu parádní výměnu, díky níž jsem získala Farmu od Toma Roba Smithe a Pamatuji si vás všechny od Yrsy Sigurdardóttir. Druhou zmíněnou jsem už četla a vřele doporučuji, pokud se rádi bojíte a vyhledáváte duchařské příběhy.


A jaké knížky jste si naposledy pořídili vy?


7 komentářů:

 1. Olsena ti závidím a také děkuji za skvělý tip. Hned se jdu na Host podívat :D Farma a Pamatuji si váš všechny mě láká. Užij si všechny knihy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě mrkni, mají tam fakt super akci a dokonce neplatíš ani poštovné a balné. Děkuji, snad se k nim brzy dostanu :-) Hromádka nepřečtených se neustále navyšuje :D

   Vymazat
  2. To znám :D Já tu svou hromádku spíše rozšiřuji než aby se zmenšovala :D A hlavně bych potřebovala zakázat knihovnu, moje knihy jsou pak netknuté a akorát tu na mě smutně koukají :D

   Vymazat
  3. Mám to stejně, bohužel :D taky ještě tahám knihy z knihovny, takže na ty své se nedostanu :-( ale zařekla jsem se, že minimálně 1-2 měsíčně z vlastní knihovny zařadit musím. Tak snad se povede :D

   Vymazat
 2. To je krása, já se tedy tetelím hlavně nad Adlerem-Olsenem. Mám vše doma, přečtené a naprosto zbožňované, takže Selfies se nemůžu vůbec dočkat :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že? :-) Je to krása. Chybí mi ještě dvě a pak samozřejmě Selfies. Ale přečtené je mám po Složku 64, krom slabších Zabijáků (podle mého názoru) byly všechny super. Musím se pustit co nejdřív do Marca...

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentáře.

Pravidelná spolupráce

Pravidelná spolupráce

Jednorázová spolupráce

Jednorázová spolupráce

Kde mě najdete

CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy