pondělí 21. srpna 2017

Knižní přírůstky (22)

Share it Please


Hezké odpoledne milí čtenáři.


Dnes bych vám chtěla po menší přírůstkové pauze představit čtyři nové knihy, které se zabydlely v mé knihovně. Musím říct, že po delší době se mi opět poštěstilo vyhrát nějaké knížky (v tomto případě rovnou dvě), pak tu mám jednu výměnu, která proběhla už před časem a nakonec knihu, kterou jsem koupila na bazaru FB. Tak jdeme na to.

Nejprve tedy výhry. Ze života blbky od Jany Novákové se mi podařilo vyhrát přímo na FB stránkách autorky. Knihu jsem zaregistrovala už dříve, ale teď si nemohu vzpomenout kde, nejspíš to bylo na blogu Podporujeme české autory.
Druhá kniha s názvem Sova od Samuela Bjørka se mi podařila vyhrát na blogu Život mezi řádky. Doma už mám od tohoto autora V lese visí anděl a jsem moc ráda, že si ke mě našla cestu i jeho druhá kniha, ve které stejný tým vyšetřuje jiný případ.
Kriminálníka od Karin Slaughter jsem získala výměnou za Knedlíčka od Julie Murphy. Jsem ráda, že takové výměny knih existují, protože člověk udělá druhému radost svou knihou, která mu z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje a na oplátku získá knihu jinou, po které už například dlouho touží. Ne že bych po této knize nějak extra dlouho toužila, ale od Karin jsem četla myslím jen dvě knihy (a líbily se mi) a když jsem měla možnost získat tuto, neváhala jsem. Časem si snad celou sérii s Willem Trentem zkompletuji a přečtu od začátku.
Poslední přírůstek jsem měla už delší dobu v seznamu k přečtení a když se mi poštěstila možnost koupit knihu za levný peníz, opět jsem neváhala. Na Krvavé nebe od Marka Robertse jsem četla celkem kladné komentáře a kniha mě nalákala i svou anotací.
To je pro dnešek zatím vše, i když koncem týdne bych vám mohla zase pár nových knih představit, protože teď u mě probíhají opět nějaké výměny a jedna kniha by mi měla přijít z bazaru. 

Co říkáte na mé nové přírůstky?
Četli jste některou z knih?
Líbila se vám?
Podělte se se mnou o názor v komentářích :-)

12 komentářů:

 1. Zaujala mě ta knížka Ze života blbky.
  Pak mi napiš, jestli má cenu si jí pořizovat.

  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sama jsem zvědavá, jaká bude :-)
   Jasně, pokud nezapomenu :-)

   Vymazat
 2. Ze života blbky mě hodně láká, budu se těšit na recenzi a gratuluji k výhře :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :-) Sama jsem na Ze života blbky dost zvědavá, asi se do ní brzy pustím :-)

   Vymazat
 3. Moc pěkné nové kousky :) Láká mě Sova, tak se těším na recenzi :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Snad na ni přijde řada dřív, než vyjde další díl :D

   Vymazat
 4. O žádné z těchto knížek jsem zatím moc neslyšela. Ale docela mě láká Ze života blbky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu se muset do ní brzy pustit, ať zjistím, jestli za to stojí. Budu doufat, že jo :-)

   Vymazat
 5. Sovu ti závidím! Už je to pěkná doba, co jsem četla V lese visí anděl, ale od jeho dočtení pořád toužím po Sově. Bohužel mám asi nějaký zkrat v sobě nebo co, ale vždy, když si objednávám knihy, tak ní úplně zapomenu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já dostala V lese visí anděl na loňské vánoce, myslím :D a už je to taky pěkně dávno. Na Sovu jsem měla políčeno hned jak vyšla, ale taky nevím, proč jsem si ji nepořídila, nejspíš vyšlo mnohem víc a zajímavějších knih :D

   Vymazat

Děkuji moc za komentáře.

Pravidelná spolupráce

Pravidelná spolupráce

Jednorázová spolupráce

Jednorázová spolupráce

Kde mě najdete

CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy